Bu Blogda Ara

Pazartesi, Aralık 20, 2021

Selin Hanımeli kolonyası

 Soğuk kış günlerinde bir nefeste iyi hissedin

41 yıldır farklı kokularıyla bir nefeste iyi hissettiren Selin, 2022 kışına parfümlü kolonyalarıyla eşlik ediyor. Selin, kış mevsimini “Selin Hanımeli” ile karşılıyor.

Kimi zaman salep üzerindeki tarçın, kimi zamansa şöminede yanan odun… Kokularıyla farklı anıları, farklı hikâyeleri hatırlatan kış mevsimi geldi çattı. Selin Hanımeli, eşsiz kokusuyla kışın en keyifli anlarına eşlik ediyor. Hanımeli çiçeğinin kokusunu her akşam saat 19:00'da yaymasından ilham alan Selin Hanımeli 19:00, sizi bu koku ile günün her anı buluşturuyor. 

Parfümlü kolonyalar; 180 ml cam şişe, 100 ml çanta boy ve 35 ml cep boy formatında sunuluyor. Çantaların vazgeçilmezi olan Selin parfümlü kolonyalar; gün içinde hijyen açısından kendini iyi hissetmek isteyenler için 80 derece alkol içeriği ile ihtiyaç duydukları her anda yanınızda yer alıyor.  

Selin Parfümlü Kolonya Hanımeli 180 ML Cam Şişe 27,50 TL

Selin Parfümlü Kolonya Hanımeli 100 ML Sprey 21,50 TL

Selin Parfümlü Kolonya Hanımeli 35 ML 3,90 TL


Selin Hakkında: Altın Damlası’ndan gelen tecrübe ve miras ile “en iyi kolonyayı üretmek” prensibi ile yola çıkan Eczacıbaşı, 1980 yılında Selin markasını yaratmıştır. Selin’in adı “gür akan su” anlamına gelmekte ve ürünlerinin yarattığı rahatlama, ferahlama hissini yansıtmaktadır. Kendine özgü kokusuyla farklılaşan limon kolonyasını ve parfümlü kolonyalarını tüketicileriyle buluşturan Selin’in portföyünde; Lavanta, Hanımeli, Sığla, Bahçe Gülü, Ardıç ve Mavi Ladin kolonyaları bulunmaktadır. Türk halkının kültürel koku hafızasında yer bulan kokuları sunan Selin, ürün çeşitlerini sürekli yenilemeye ve zenginleştirmeye devam etmektedir. https://www.selin.com.tr/ 

 

Hiç yorum yok: