Search This Blog

Tuesday, January 28, 2020

Profilo Ankastre Fırın Ailesi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ankastre fırınlarıyla mutfaklarınızda hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Birbirinden leziz ve farklı ikramlar hazırlamaya imkan veren Profilo ankastre fırınlar, şimdi de gri renk seçeneğiyle mutfaklara modern bir dokunuş katıyor. 


Profilo, geliştirdiği ürünlerle tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Aynı anda 3 tepside balık, makarna ve muffin gibi 3 farklı tür yemeği pişirmeye imkan vererek mutfak hazırlıklarını keyfe dönüştüren Profilo ankastre fırınlar; siyah ve beyaz alternatiflerinden sonra şimdi yepyeni gri renk seçeneğiyle mutfaklara şık bir görünüm kazandırıyor.

3D sıcak hava dolaşımı, 8 ayrı pişirme ve ön ısıtma programıyla yemek yapmayı zevkli hale getiren Profilo ankastre setlerinde yer alan fırınlar, birbirinden leziz tatları zamandan tasarruf ederek en kısa sürede hazırlamaya olanak sağlıyor. Her eve lazım! Profilo ankastre son model fırınlar ile pişirmek keyfe dönüşüyor.

Profilo ankastre fırınlar, şimdi gri renk seçeneğiyle tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satis adresinde.. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır. 

No comments: