Search This Blog

Monday, August 19, 2019

DOĞADAN SOĞUK ÇAYLAR YENİLENDİ


TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK FONKSİYONEL DEMLEME SOĞUK ÇAY SERİSİ

Şehir hayatının yoğun temposunda yenilenmenizi ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak, lezzetli ve ferahlatıcı yepyeni Doğadan Soğuk Çay Serisi!Doğadan uzmanlığında bitki, meyve ve çay yapraklarının gerçek demleme sürecinden geçerek hazırlandığı, renklendirici ve koruyucu içermeyen, düşük kalorili yeni Doğadan Soğuk Çaylar; dengelenme, korunma ve canlanma gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için günün her anında yanınızda.

Bitki ve meyveleri en doğal formuyla içebileceğiniz Doğadan Demleme Soğuk Çay Serisi’nin zengin içerik ve fonksiyonel faydalarıyla yenilenen çeşitleri ile her mevsim, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik lezzetli ve sağlıklı tercihler yapmanız mümkün.
Guarana, nar, armut, kayısı,ayva ve elma meyvelerinin ; yeşil çay, mate, zencefil ve zerdeçal gibi bitkilerle harmanlandığı Doğadan Soğuk Çayların ferahlatıcı ve tazeleyici lezzeti ile her yudumda Doğanın iyiliğini hissedin.
Anti-Ox Yeşil Çay Nar Armutlu Demleme Soğuk Bitki Meyve Çayı.
İçeriğindeki nar ve magnezyum desteğiyle hücrelerin yenilenmesine, vücuttaki asidin dengelenmesine ve yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur.

Form Şeftali Aromalı Kayısılı Prebiyotik Demleme Soğuk Bitki Meyve Çayı
Prebiyotik lif içeriğiyle, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

Detox Yeşil Çay Nane Armutlu Demleme Soğuk Bitki Meyve Çayı
Magnesium ve çinko içeriği ile yorgunluk giderir, hücre bölünmesinine ve asit baz metabolizmasına katkı sağlar, bağışıklık sisteminini destekler.

Koruma Yeşil Çay Zencefil Ayvalı Demleme Soğuk Bitki Meyve Çayı
Yeşil çay, zencefil – zerdeçalın c vitamini ve çinko gibi minerallerle harmanlanmasıyla bağışıklık sistemini destekler, hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Canlanma Yeşil Çay Elma Tarçın Zerdeçallı Demleme Soğuk Bitki Meyve Çayı
Yeşil çay ve guarana meyvesinin yüksek doğal kafein içeriği ile birlikte zerdeçal, zencefil, tarçın gibi baharatlarla metabolizmayı hızlandırır, daha canlı ve enerjik hissettirir.

No comments: